+31-(0)513-629120
Specifieke vraag? Wij bellen je terug

Avid MTRX: Veelzijdig en van uitzonderlijke kwaliteit!

Avid MTRXWij waren blij verrast toen we het nieuws ontvingen over de Avid MTRX. Deze nieuwe modulaire audio interface van Avid is een direct afgeleide van DAD's (Digital Audio Denmark) AX en DX series, maar biedt wel meer functionaliteit. Over de kwaliteit van de AD en DA conversie hoeft dus niet te worden getwijdeld, deze is fenomenaal goed.

De veelzijdigheid van de Avid MTRX zit 'm in een overvloed aan verschillende functies. De belangrijkste zijn:

  • Uitgebreide monitor controller / matrix - patchbay in combinatie met S6, S3 en andere EUCON compatible controllers.
  • 64 I/O converter voor Pro Tools HDX en HD Native (2 x mini-digilink)
  • AES3 / MADI, Dante en/of SDI I/O
  • Top klasse mic pre's die je direct vanuit Pro Tools kan bedienen. Beschikbaar in 2 en 8 kanaals uitvoering.
  • Modulair, er zijn 8 slots beschikbaar om de MTRX uit te breiden naar eigen wens.
  • Sync I/O zoals wordclock, AES11
  • Redundant uitgevoerde PSU's
  • Automatische samplerate conversie op inputs

Aan de kwaliteit en veelzijdigheid van de Avid MTRX zit wel een stevig prijskaartje. Echter, als je alle verschillende functies die je er voor terug krijgt bij elkaar optelt dan valt het weer reuze mee.

Hieronder vind je een overzicht van de advies prijzen.

  • Pro Tools | MTRX Base unit with MADI and Pro|Mon €4.199,00
  • Pro Tools | MTRX 8 Line Pristine AD card €1.999,00
  • Pro Tools | MTRX 2 Mic/Line Pristine AD card €1.199,00
  • Pro Tools | MTRX 8 Mic/Line Pristine AD card €2.799,00
  • Pro Tools | MTRX Pristine 8 DA card €1.999,00
  • Pro Tools | MTRX 8 AES3 I/O Card w. SRC and break out cable €1.499,00
  • Pro Tools | MTRX Dual SDI/HD/3G emb/deembed. Card w. SRC €2.599,00
  • Pro Tools | MTRX 64 channel IP Audio Dante Module €539,00
  • Pro Tools | MTRX Dual MADI I/O Card w/o SFP €1.999,00
  • Pro Tools | MTRX MADI Module for Base Unit €309,00
  • Pro Tools | MTRX SFP/LC - Opt module multi mode 850 nm low output LED €239,00
  • Pro Tools | MTRX SFP/LC - Opt module multi mode 1300 nm low output LED €239,00
  • Pro Tools | MTRX SFP/LC - Opt module single/multi mode 1300 nm, laser €239,00
  • Pro Tools | MTRX SFP - Coax MADI tranceiver w. HD/mini-BNC €309,00

De genoemde prijzen zijn exclusief BTW prijzen en per stuk.

Neem voor meer informatie contact op met een van onze Avid specialisten.